Офіційний дистриб'ютор в Україні

Мероприятия Dermalogica

Події Dermalogica

Ми представляємо неперевершений персоналізований досвід; вмілі руки та професіоналізм сертифікованих фахівців; унікальні технології догляду для збереження молодості та запобігання віковим змінам шкіри.

Записуйтесь на наші заходи, щоб завжди знати новинки!

Тема мероприятия!

Формат: онлайн/оффлайн

Первый уровень является обязательным для работы с Dermalogica. После прохождения обучения косметолог получает значок, Международный Сертификат

07 мая 2021
Длительность:

40-50 мин

Стоимость:

БЕСПЛАТНО

Програма навчання для косметологів "Шлях експерта Dermalogica"

Сертифікований косметолог Dermalogica

Перший рівень є обов'язковим для роботи з Dermalogica

Після проходження навчання косметолог отримує значок, Міжнародний Сертифікат Косметолога Dermalogica Dermalogica Certified та доступ до бонусної маркетинг системі бренду.

СПЕЦІАЛІСТ Dermalogica

Після відвідин усіх чотирьох семінарів Другого рівня косметолог отримує значок та Міжнародний Сертифікат Фахівця Dermalogica – Dermalogica Specialist. А також у подарунок – брендовану форму Dermalogica, брендований пеньюар для клієнтів та безкоштовну участь у щорічному Dermalogica International Dermal Institute Конгресі в Україні.

ЕКСПЕРТ Dermalogica

Після відвідування всіх семінарів Третього рівня та успішного складання Сертифікаційного іспиту косметолог отримує значок і Міжнародний Сертифікат Експерта Dermalogica – Dermalogica Expert. А також у подарунок постійну знижку на всі продукти Dermalogica.

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!