Офіційний дистриб'ютор в Україні

Про продукти Dermalogica

НАШІ ПРОДУКТИ

Продукти Dermalogica

Де виробляються продукти Dermalogica?

Всі наші продукти виготовлені в США, штат Південна Каліфорнія. Виробництво розташовується в безпосередній близькості від нашої штаб-квартири, що має змогу підтримувати високі стандарти якості і необхідний рівень контролю, а також підтримувати місцеву економіку. Продукти Dermalogica, створені в Каліфорнії, продаються в понад 80 країнах світу.

Коли я зможу побачити результати від використання продуктів Dermalogica?

Багато хто бачить результати вже після першого застосування продуктів, і абсолютно всі клієнти відчувають, що їхня шкіра змінюється відразу ж: стає більш чистою, гладкою, зволоженою і відображає новий рівень здоров'я, помітний неозброєним оком. Якщо ж шкірі потрібен активний тривалий догляд, спрямований, наприклад, на боротьбу з ознаками старіння, акне або гіперпігментацією, спричиненої гормональними коливаннями або сонячним впливом, – результати можуть проявитися пізніше. Зазвичай здоров'я шкіри поліпшується в міру того, як Ви користуєтеся продуктами Dermalogica в домашньому догляді.

У чому переваги тривалого використання продуктів Dermalogica?

Все просто - здорова шкіра! Інгредієнти, що використовуються в продуктах Dermalogica, допомагають забезпечити оптимальне здоров'я шкіри, а не просто здобути естетичний ефект, приховуючи недоліки. Перевага здорової шкіри в тому, що вона виглядає найкращим чином!

Чому мені потрібні послуги професійного косметолога?

З тієї ж причини, з якої обов'язкові обстеження у лікарів і стоматологів: для поліпшення здоров'я! Шкіра - це живий орган (фактично, найбільший орган нашого тіла), що протистоїть зовнішнім агресивним чинникам. Вона допомагає виводити токсини з організму. Вона відновлюється після травм (порізів, саден і подряпин). Вона постійно оновлюється і виконує бар'єрну функцію. Говорячи простою мовою, шкіра перешкоджає проникненню шкідливих речовин всередину, а корисні речовини зберігає всередині організму. Ваша шкіра потребує професійного догляду - саме такий догляд надають професійні косметологи Dermalogica. У Dermalogica навчаються понад 75 000 косметологів на рік. Професійні косметологи Dermalogica - ліцензовані фахівці, які здобули високий рівень освіти, експерти в сфері здоров'я шкіри, вони призначають саме ті продукти і професійні процедури Dermalogica, яких потребує ваша шкіра. У них є методи вирішення найбільш нагальних потреб вашої шкіри. Вони знають, як домогтися справжніх, видимих результатів. Вони найкращі у своїй галузі, і вони готові допомогти вам. Краса шкіри починається з її здоров'я, а здоров'я шкіри починається з відвідування професійного косметолога Dermalogica. Здоров'я вашої шкіри починається тут!

Чому купувати продукти Dermalogica можна тільки в авторизованих центрах косметології, клініках, салонах краси, spa-центрах і офіційних онлайн партнерах?

Наша компанія є офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором бренду Dermalogica в Україні. Ми гарантуємо ефективність кожного продукту, придбаного в нашій авторизованій точці продажів і у наших підтверджених партнерів. Неавторизовані місця продажу та інтернет-магазини можуть продавати контрафактні та прострочені продукти. Ми не гарантуємо справжність продуктів, придбаних в неавторизованих місцях, і не рекомендуємо ними користуватися.

Чому Dermalogica не створює декоративну косметику або продукти для волосся?

У нашому асортименті є і такі продукти, але вони забезпечують насамперед здоров'я шкіри! Мета Dermalogica № 1 - здоров'я шкіри - і ми віримо, що турбота про шкіру так само важлива для вашого щоденного ритуалу догляду за собою, як чищення зубів! Ми так само знаємо, що найкраще шкіра виглядає тоді, коли вона здорова. Наші тонуючі продукти - це те, що ми називаємо останнім кроком на етапі догляду і першим - на етапі макіяжу! Їхні легкі, нежирні текстури, зволожуючі формули забезпечують захист від антиоксидантів і допомагають шкірі «дихати», водночас забезпечуючи рівний тон. Природні відтінки, отримані без використання хімічних барвників, створюють бездоганне покриття.

Компанія Dermalogica

Я дізнався про Dermalogica зовсім недавно - коли ви з'явилися на ринку?

Історія Dermalogica бере початок в 1983 році, коли Джейн Вурванд, професійний косметолог з Великобританії, відкрила Міжнародний Дерматологічний Інститут (IDI) в Лос-Анджелесі (США). Надати післядипломну освіту для професійних косметологів, поліпшивши тим самим їхню конкурентоспроможність, і відкрити нову еру в індустрії, що стала одержимою доглядом за тілом, поверхневою красою і очікуванням чудес – ось завдання, що стояли перед інститутом. IDI сьогодні - це 37 навчальних центрів в США, Великобританії, Ірландії, Канаді, Німеччині, Австралії та Новій Зеландії. В них навчається понад 75 000 професійних косметологів щорічно. Крім того, IDI продовжує свої розробки для бренду Dermalogica і є важливим учасником розвитку, тестування наших продуктів і навчальних програм. У 1986 році Джейн заснувала бренд Dermalogica®, щоб дати професійним косметологам новий тип продуктів, орієнтованих на реальний результат, а не просто зовнішні ефекти. У продуктах Dermalogica не містяться загальновідомі дратівливі і комедогенні інгредієнти, такі як ланолін, денатурований спирт, мінеральні олії, штучні барвники й ароматизатори, а наші упаковки залишилися простими і зручними.

Чи бере участь Dermalogica у соціальних та благодійних кампаніях?

Крім того, що щоденна робота Dermalogica спрямована на допомогу професійним косметологам у досягненні успіху, ми також активно беремо участь в соціальних кампаніях. У січні 2011 компанія Dermalogica створила організацію FITE (Фінансова Незалежність Через Підприємництво), що надає допомогу жінкам у всьому світі в розвитку свого бізнес-потенціалу. Спільно з Kiva.org (найбільшою некомерційною організацією, що сприяє в отриманні фінансування), FITE створила веб-сайт, спрямований на надання мікропозик для допомоги жінкам-підприємцям в понад 65 країнах світу. Фінансову незалежність жінок з 1999 року відстоює також Фонд Dermalogica за допомогою надання підтримки малому бізнесу в інтересах жінок і дітей. Підтримка Dermalogica допомагає жінкам і дітям отримати якісну освіту, навички, необхідні матеріали та послуги. Фонд Dermalogica фінансується за кошт прибутку від реалізації продуктів Dermalogica.

Dermalogica – це приватна компанія?

Ні, Dermalogica® - це частина всесвітньо відомої транснаціональної корпорації UNILEVER.

Чи проводить Dermalogica тестування на тваринах?

Ми не проводимо тестування на тваринах, а наші продукти не містять інгредієнтів тваринного походження. Наше етичне ставлення до живої природи було офіційно визнано такими всесвітніми організаціями, що ведуть боротьбу за права тварин, як Leaping Bunny (Стрибаючий кролик) і PETA (People for the Ethical Treatment of Animals). Крім того, Dermalogica удостоїлася визнання (сертифікована) організації, що здійснює контроль з екологічно раціонального виробництва пальмової олії RSPO (Roundtable of Sustainable Palm Oil), за видобуток цього інгредієнта без негативного впливу на дику природу.

Стати партнером

Я косметолог, як мені стати офіційним партнером Dermalogica в Україні?

Сертифіковані професіонали, зацікавлені у співпраці з брендом Dermalogica, мають заповнити онлайн форму, представлену на нашому сайті, або зв'язатися з нами за контактними номерами телефонів.

Що робити в тому випадку, якщо я підозрюю, що товари Dermalogica поширює неавторизований магазин?

Dermalogica займає активну позицію в питанні нелегального поширення продуктів. Якщо ви підозрюєте інтернет-магазин, салон краси, клініку або приватного косметолога в неправомірному продажу - не вступайте в суперечку з представниками цього закладу, повідомте нам про це на пошту: info@myskinpro.com. Ми високо цінуємо вашу допомогу та активну позицію у боротьбі з нелегальним розповсюдженням. Наш юридичний департамент займеться вирішенням цього питання.